"ALASKA" - новий бренд кондиціонерів в асортименті «Кондиционеры Львов»

Вашій увазі пропонуються настінні побутові кондиціонери ALASKA тепло / холод продуктивністю від 2 до 6 кВт.Кондиціювання повітря - це створення і підтримка в приміщенні умов сприятливих для людей: комфортної температури, відносної вологості, чистоти і швидкості руху повітря.Настінні кондиціонери найбільш зручний і популярний вид кондиціонерів, оскільки складаються з двох блоків внутрішнього і зовнішнього.Тихий і естетичний внутрішній блок кондиціонера встановлюється в приміщенні, за рахунок нього і відбувається охолодження повітря в приміщенні.У зовнішній блок, що встановлюється на вулиці, винесені всі великі елементи кондиціонера.Елегантні й надійні настінні кондиціонери ALASKA поєднують в собі сучасний дизайн і технологічні інновації, високоефективні фільтри очищають повітря від небажаних частинок і мікроорганізмів.

Зручний і інтуїтивно-зрозумілий пульт дистанційного керування дозволяє легко управляти роботою кондиціонера ALASKA швидко встановлюючи режим роботи, температуру повітря, швидкість обертання вентилятора і напрям повітряного потоку.Переваги кондиціонерів ALASKA:- Комфорт і зручність користувача- Тихий внутрішній блок. Вентилятор внутрішнього блоку працює безшумно, створюючи при цьому потужний повітряний потік. Конструкція випарника внутрішнього блоку із зниженим опором повітрю мінімізує рівень шуму кондиціонерів ALASKA.- Підтримання бажаної температури. Кондиціонери ALASKA забезпечують підтримку комфортної температури в режимах охолодження, осушення, ОБІГРІВ, АВТО.- Підтримка температури в режимі «AUTO». В автоматичному режимі кондиціонер самостійно підтримуватиме комфортні параметри повітря, вибираючи потрібний режим роботи.- Автоматичне управління жалюзі. Для ефективного розподілу потоку повітря по всьому об'єму приміщення в кондиціонерах ALASKA кут нахилу жалюзі вибирається автоматично, в залежності від того, працює кондиціонер на охолодження або на обігрів. Ви також можете встановити бажаний напрям повітряного потоку самостійно з пульта керування.- Режим вентиляції. У режимі вентиляції працює тільки вентилятор внутрішнього блоку у встановленому режимі. Користувач також може з пульта управління регулювати швидкість обертання вентилятора, а отже інтенсивність повітряного потоку.

- Осушення без пониження температури . У кондиціонерах ALASKA режим осушення повітря проходить без зниження температури в приміщенні.- Режим комфортного сну SLEEP. У режимі SLEEP (СОН), кондиціонер автоматично встановлює мінімальну швидкість вентилятора, щоб забезпечити тиху роботу. Далі кондиціонер автоматично визначає умови сну користувача та регулює температуру в приміщенні (підвищує в режимі охолодження або знижує в режимі обігріву) для комфортного сну.- 24-х годинний таймер. Час включення і виключення кондиціонера ALASKA задається в діапазоні від 1 до 24 годин за допомогою програмованого таймера.- Індикація робочих режимів на внутрішньому блоці. Внутрішній блок кондиціонера ALASKA забезпечений дисплеєм, що відображає режими роботи кондиціонера і температуру.- Високоефективний протипиловий фільтр. Кондиціонери ALASKA оснащені новим протипиловим повітряним фільтром, який більш якісно очищає повітря в приміщенні від великих часток пилу, вовни і т.д.- Тихий зовнішній блок. Розрахована конструкція крильчатки вентилятора, низький аеродинамічний опір теплообмінника і захисної решітки і оптимальне розташування компресора забезпечують мінімальний рівень шуму, що дозволяє встановлювати зовнішні блоки кондиціонерів ALASKA на відкритих балконах і лоджіях.- Надійність і технологічність.- Подвійний контроль якості. Вхідний контроль якості комплектуючих і тестування в робочих режимах готового виробу, дозволяють забезпечити надійну і безвідмовну роботу кондиціонера ALASKA.- Автоматичне відтавання Intelligent Defrosting. Режим відтавання Intelligent Defrosting запускається автоматично у режимі обігріву, якщо виявлено початок обмерзання трубок зовнішнього блоку.- Захист компресора за таймером. При виключенні кондиціонера ALASKA, запуск компресора здійснюється через 3 хвилини після його повторного включення. За цей час відбувається вирівнювання тиску в холодильному контурі, що виключає передчасний вихід з ладу і забезпечує довготривалу роботу компресора.- Захист компресора за таймером. Завдяки функції 2-х хвилинного обмеження мінімального часу роботи компресора, вимикання компресора, відбувається тільки в діапазоні номінального струму, що сприяє стабільній і безвідмовної роботі кондиціонера ALASKA.- Висока енергоефективність і економічність.- Ефективний теплообмін. Конструкція теплообмінника MULTI-FOLDS з мідними трубками з внутрішньому ребрами, забезпечує максимальну тепловіддачу при мінімальному опорі повітрю, зберігаючи компактні розміри внутрішнього блоку кондиціонера ALASKA.- Високий коефіцієнт холодопродуктивності EER. У режимі охолодження кондиціонер ALASKA на 1 кВт споживаної потужності видає 3,2 кВт холоду, що відповідає найвищому класу А (≥ 3,2)- Високий коефіцієнт теплопродуктивності (СОР). У режимі обігріву кондиціонер ALASKA на 1 кВт споживаної потужності видає

3,4 кВт холоду, що відповідає найвищому класу А (≥ 3,4).- Зручність в експлуатації і сервісному обслуговуванні.- Функція самодіагностики. Для зручності монтажу, сервісного обслуговування та експлуатації у внутрішньому блоці кондиціонера ALASKA передбачена кнопка, що дозволяє включити кондиціонер без пульта, при цьому здійснюється запуск режиму AUTO і самодіагностики. У разі виявлення несправності на дисплеї внутрішнього блоку відображається код помилки.- Робота на охолодження при низьких температурах. Всі кондиціонери ALASKA можуть працювати на охолодження при низьких температурах зовнішнього повітря, якщо монтажна організація встановить "зимовий комплект".
Читайте также: Проектирование и монтаж системы вентиляции и кондиционирования Львов
Проектирование и изготовление морозильных камер хранения полуфабрикатов Львов
«Кондиционеры Львов»- продажа оборудования фирмы DOSPEL